Електронні підручники 2017/2018

https://imzo.gov.ua/pidruchniki/elektronni-versiyi-pidruchnikiv/  - Офіційний сайт ІМЗО містить електронні підручники для 4, 7, 8, 9 класів. Доступні для завантаження у форматі .pdf

http://osvita.ua/school/textbook/  - Електронні версії підручників викладені списком, також можна здійснювати пошук по сайту.

http://mta.ua/stat/pidruchniki_dlya_shkoli - Сайт як для перегляду в режимі онлайн, так і для завантаження підручників.

http://pidruchnyk.com.ua/ - Сайт як для перегляду в режимі онлайн, так і для завантаження підручників (прямі посилання під вікном онлайн- перегляду).

http://portfel.at.ua/ - Для завантаження електронної копії підручника необхідно на його сторінці клікнути "СКАЧАТИ" і далі пряме посилання буде над вікном попереднього перегляду.

http://4book.org/uchebniki-ukraina - Для завантаження необхідно на його сторінці клікнути по посиланню "PDF" або "DJVU" над описом підручника.

http://shkola.yccat.com/index.html - сайт працює, але для завантаження деяких електронних копій підручників необхідно пройти просту реєстрацію. Для завантаження необхідно клікнути по посиланню і вибрати "Сохранить ссылку как.." або подібний пункт меню.

Файли
ep2018.jpg56.46 КБ